קראו בבלוג שלנו מדריכים וטיפים אודות השימוש ב ITnewsletter

צרו חשבון התנסות חינם

מערכת ניוזלטר כלי שיווק יעיל

ניוזלטר הינו אימייל המכיל מידע הנשלח אל נמענים אשר הביעו הסכמתם לכך מהחברה המדוורת. הניוזלטר מאפשר משלוח מידע אודות החברה, מידע אודות מוצרים ושירותים של החברה או סתם משלוח של ברכות ואיחולים. הניוזלטר הינו כלי יעיל המאפשר לחברה לשמור על קשר עם לקוחותיה ולפתח אותם למוצרים ושירותים נוספים שלה.

הון לקוחות

הון הלקוחות הינו כלל לקוחות החברה - לקוחות קבועים ומזדמנים המשפיעים על היקפי פעילותה. הון הלקוחות של החברה הוא למעשה הגורם הישיר המשפיע ועל רווחיותה. מערכת הניוזלטר מאפשרת לנהל רשימות של לקוחות. רשימות אלה יכולות להיות רשימות של לקוחות פעילים / לקוחות פוטנציאליים ואף לקוחות נוטשים אשר רווחיותם לחברה פוחתת. ניהול נכון של אותן רשימות יאפשר למנהלי החברה לטייב אותן ואף להגדיל אותן.

הגדלת רשימת הלקוחות

ניתן לטעון למערכת רשימות של לקוחות החברה הנמצאים ברישומי החברה. ניתן לייצר טפסים לרישום לניוזלטר ולהטמיע אותם באתריה השונים של החברה או שותפיה וכך לקוחות פוטנציאליים או לקוחות מתעניינים יכנסו באופן אוטומטי

מה עכשיו?

לימדו את לקוחותיכם - מה הם אוהבים, מה תחומי העניין שלהם, אילו מוצרים עדיפים עליהם? הכרת הלקוחות יעזור לכם להכווין את מאמצי השיווק שלכם אל הלקוחות המתאימים ובכך להגדיל מכירות. מאמצי שיווק מוכווני פלחי שוק יגיבירו מכירות ויניבו רווחים גדולים יותר.

 

מאחלים לכם שימוש מהנה בשירות
צוות ITnewsletter