קראו בבלוג שלנו מדריכים וטיפים אודות השימוש ב ITnewsletter

צרו חשבון התנסות חינם

ניהול והגדלת רשימות תפוצה

רשימת התפוצה הינה כלי המאפשר לנו להגיע אל קהל הלקוחות שלנו ולדווח להם על פעילות החברה שלנו, שירותים ומוצרים אותם אנו מעוניינים לשווק. מכאן שברור שקהל הלקוחות הינו הון, הון לקוחות, המתבטא בסופו של דבר בכסף שייכנס לחברה. לכן חשוב שנתחזק את אותו הון לקוחות, נגדיל אותו עד כמה שניתן, נפלח אותו על פי רמות ותחומי עניין.

מדוע זה חשוב?

ישנה השפעה מכרעת לרשימות התפוצה שלנו, מה שנקרא הון לקוחות, על רווחיות החברה ושוויה.
ככל שהון הלקוחות שלנו גדול יותר כך הסיכוי למספר עסקאות רב יותר. ככל שנשלח ללקוחותינו מידע אודות מוצרים או שירותים שמעניינים אותם יותר, כך גדל הסיכוי שהם ייבצעו רכישה.

אז איך עושים את זה?

מערכת ITnewsletter מאפשרת לפתוח ולהגדיר רשימות תפוצה, רשימות דיוור אלקטרוני, ככל שנרצה ועל פי הפילוחים שנרצה. לאחר שהגדרנו את רשימות התפוצה שלנו באפשרותנו להגדיר טפסי רישום לכל רשימת תפוצה. הגדרת הטופס הינה פשוטה ומתבצעת באמצעות המערכת. ניתן לעצב כל טופס באופן המותאם לצרכינו. לכל טופס ניתן להגדיר אילו שדות אנו מעוניינים לאסוף מן הגולשים, מה היה שדה חובה ומה לא וכן לאיזור רשימת דיוור אלקטרוני ייכנס מי שנרשם באותו טופס. לאחר מכן המערכת תיתן לנו קטע קוד אותו יש לשתול באתר האינטרנט בו יוטמע הטופס. ניתן לשתול את קטע הקוד בכל אתר באשר הוא ובכל שפה בה האתר בנוי. מייד לאחר שהקוד נשתל באתר נוכל לראות את הטופס שעצבנו, כאשר הגולשים יוכלו להירשם ולהתחיל לקבל את עדכוני החברה.

 

מאחלים לכם שימוש מהנה בשירות
צוות ITnewsletter