קראו בבלוג שלנו מדריכים וטיפים אודות השימוש ב ITnewsletter

צרו חשבון התנסות חינם

ITnewsletter הופכת לינקים ללידים

רוב הניוזלטרים שאתם מכינים כוללים קישורים מתמונות או טקסטים אל מידע נוסף או מוצרים באתר שלכם. כמה מלקוחותיכם קראו אותו? כמה לקוחות התעניינו במוצר או שירות מסויים? מי הם הלקוחות שהתעניינו במוצרים?
ITnewsletter הופכת לינקים ללידים!
כיצד התהליך מתבצע?
נמעני הניוזלטר מקבלים אותו אל תיבת המייל שלהם ומתבצע ניטור במספר רובדים:

ניוזלטרים אשר הגיעו ליעדם

  1. הניוזלטר הגיע ליעדו וממתין לפתיחה בתיבת הנמען.
  2. הניוזלטר נקרא על ידי הנמען - מערכת ITnewsletter מספקת מידע אודות התאריך והשעה בה נקרא הניוזלטר על ידי הנמען וכן כמה פעמים נקרא הניוזלטר על ידי אותו נמען.
  3. Links 2 Leads - ניטור מתקדם. ניוזלטר מעוצב בדרך כלל יכלול מידע אודות החברה, מידע על מבצעים, תמונות, לוגואים וקישורים לאתר הבית של החברה ושותפיה. מערכת ITnewsletter יודעת בשעת השליחה לפרק את הניוזלטר לגורמים ולתעד את כל הקישורים אותם הוא מכיל. מנהל המערכת יכול כעת לראות כמה נמענים הקליקו על כל אחד מהקישורים וכן מי הם אותם נמענים אשר הקליקו על כל קישור. נושא זה הינו חשוב מאוד על מנת לדעת לאפיין את תחומי ההתעניינות של כל אחד מלקוחות החברה ולפנות אליו באופן אקטיבי. לדוגמא, משרד נסיעות לחו"ל המשווק את חבילות הנופש לעונת הקיץ ירצה לדעת מי מהנמענים אליהם שלח את הניוזלטר התעניין במבצע עבור מלון מסויים באילת בתאריכים כאלה וכאלה. לאחר שקיבלה את הדו"ח המפורט מהמערכת יכולה החברה לפנות אל הלקוח המתעניין ולבצע מכירה.

ניוזלטרים אשר לא הגיעו ליעדם

יכול לקרות מ-4 סיבות:

  1. Hard Bounce - תיבות אימייל שאינן קיימות כלל או תיבות אימייל שהיו קיימות אך נסגרו. מערכת ITnewsletter תתריע על נמענים מסוג HardBounce ותאפשר לנהל אותם - לתקן שגיאות כתיב, למחוק את האימייל מהמערכת או להחזיר את האימייל לפעילות במערכת למרות ההתראה.
  2. Soft Bounce - תיבות שבאופן זמני לא ניתן להגיע אליהן - לדוגמא התיבה מלאה.
  3. Transient - כתובת השרת עליו מאוחסנת תיבת האימייל הינה שגויה - לדוגמא sara@gamil.com במקום sara@gmail.com.
  4. Spam - אימייל שאותר כספאם.

 

לסיכום, מערכת ניוזלטר ITnewsletter מאפשרת שיווק יעיל ומדיד, הגדלת מספר המכירות אל מול הקטנת מאמצי השיווק.

 

מאחלים לכם שימוש מהנה בשירות
צוות ITnewsletter